ביטוח רכב
ביטוח רכב    ביטוח חובה    ביטוח עסק
פריסה ארצית אודותינו ביטוח רכב שרות לקוחות מידע לסוכנים דרושים צור קשר

תתקשרו אליי
קבל הצעת מחיר משתלמת ומיידית

סוג ביטוח
שם
טלפון
מוצרי ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח לרכב - מידע כללי
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג לרכב
ביטוח אופנוע
ביטוח מונית
ביטוח משאיות
ביטוח דירה
ביטוח עסק
ביטוח בריאות
ביטוח חיים
ביטוח משכנתא
מוצרים פנסיונים ופיננסים
ביטוח מנהלים
קרן פנסיה
קופת גמל
קרן השתלמות
ניהול הסדרים פנסיונים
ניהול תיקי השקעות
ביטוח דירה
לקבלת הצעת מחיר לביטוח דירה לחץ כאן
ביטוח דירה - ביטוח מבנה וביטוח תכולה - פוליסת ביטוח דירה מתחלקת לשני פרקים:
1. ביטוח מבנה. 2. ביטוח תכולה.

בדומה לפוליסה לביטוח רכב מקיף כך גם פוליסת ביטוח דירה הינה תקנית , כלומר, המחוקק קבע תנאי מינימום לטובת המבוטח, עליהם אסור לחברות הביטוח לחרוג או להשמיט כיסוי אלא רק להוסיף לטובת המבוטח.


ביטוח מבנה - פוליסה המכסה נזק שנגרם למבנה. הגדרת מבנה בפוליסה היא המבנה עצמו ובנוסף מרפסות, צנרת, מתקני ביוב ואינסטלציה, מתקני הסקה, דוודים, מערכות סולריות, מתקני טלפון וחשמל השייכים לדירה, שערים גדרות, דרכים מרוצפות השייכים ל דירה וכל החלקים הקבועים של הדירה או המחוברים אליה חיבור של קבע.

הפוליסה לביטוח מבנה היא פוליסה "תקנית" על פי חוק חוזה הביטוח בו נקבעו הכיסויים אותם חייבת חברת הביטוח לכסות בעת עריכת פוליסת ביטוח מסוג זה. הפוליסה ה"תקנית" מגינה על המבוטח בכך שלא מאפשרת לחברת הביטוח להשמיט כיסויים מסוימים.

את סכום הביטוח מבנה נהוג להעריך על פי עלות הקמת מבנה זהה חדש, מה שלא מחייב שסכום ביטוח מבנה יהיה זהה למחיר השוק של הנכס.


ביטוח תכולה - פוליסת ביטוח דירה לתכולת דירה מכסה נזקים שיגרמו לתכולת דירה כתוצאה מ: אש ,ברק, רעם, סערה, שיטפון, או הצפה ממקור מים חיצוני, התבקעות, או עליה על גדותיהם של צנרת ודוודים, התפוצצות, פעולות זדון, גניבה, שוד, פריצה, אחריות לצד ג', שבר תאנתי לטלוויזיה וידאו, שבר תאונתי לשמשות מראות וכלים סניטרים וכו'. את שווי התכולה קובעים על ידי דו"ח סקר שנערך ע"י מעריך מקצועי.


ביטוח דירה - אפשרויות תשלום

כרטיס אשראי בתשלומים , הוראת קבע בתשלומים , מזומן , שיקים.
מוצרים משלימים
ביטוח משכנתא
ביטוח עסק 
חן ביטוח ופיננסים © כל הזכויות שמורות.  ביטוח רכב    ביטוח חובה    ביטוח עסק    ביטוח משאיות    ביטוח דירה   ביטוח מקיף    מאמרים    צור קשר