ביטוח רכב
ביטוח רכב    ביטוח חובה    ביטוח עסק
פריסה ארצית אודותינו ביטוח רכב שרות לקוחות מידע לסוכנים דרושים צור קשר

תתקשרו אליי
קבל הצעת מחיר משתלמת ומיידית

סוג ביטוח
שם
טלפון
מוצרי ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח לרכב - מידע כללי
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג לרכב
ביטוח אופנוע
ביטוח מונית
ביטוח משאיות
ביטוח דירה
ביטוח עסק
ביטוח בריאות
ביטוח חיים
ביטוח משכנתא
מוצרים פנסיונים ופיננסים
ביטוח מנהלים
קרן פנסיה
קופת גמל
קרן השתלמות
ניהול הסדרים פנסיונים
ניהול תיקי השקעות
מאמרים
ביטוח רכב – להשוות, כדי להיות בטוחים

רוב האנשים נוהגים להשוות מחירים של מוצרים, על מנת לוודא שהם מקבלים את הטוב ביותר, במחיר הנמוך ביותר. לכן, מפתיע לגלות שאותם אנשים הבודקים מחיר כיכר לחם, לא משקיעים אותה מחשבה כאשר הם רוכשים פוליסת ביטוח לרכב, קנייה חשובה ויקרה בהרבה.

בין השאר, נובע הדבר מכוחו של הרגל – מבטחים באותה החברה כבר כמה שנים ופשוט מחדשים את הביטוח כאשר מגיע המועד, בלי לטרוח ולברר אם ניתן לשנות את תנאי הפוליסות ולהוריד ממחירן. עלויות הפוליסות מצטרפות לעלויות אחזקת רכב, המגיעות לאלפי שקלים מדי שנה, שמהם ניתן להפחית אי אילו סכומים, אם רק מבצעים השוואת מחירים.

תחילה, יש לבדוק מה היא הגדרת הנהג – בעל סיכון גבוה או נמוך מבחינת הביטוח. נהגים וותיקים, מבוגרים, ללא תאונות בעברם, בעלי משפחה ונשים, נחשבים לנהגים בסיכון נמוך ולכן הפוליסה שלהם תהיה זולה יותר, בעוד שנהגים חדשים, צעירים, עם תאונות בעברם נחשבים לבעלי סיכון גבוה.

לאחר מכן מומלץ לבחור בפוליסה המתאימה לרכב ולהסיר ממנה סעיפים פחות רלוונטיים, למשל לבחור בפוליסת ביטוח מקיף חלקי, להפחית או להעלות את סכום ההשתתפות העצמית ולקבל הצעות מכמה חברות גם לביטוח חובה (שמחירו פתוח לתחרות כבר כמה שנים) ואפילו לביטוח צד ג', אם נרכש בנפרד.

אפשר לפנות לכל חברה, כאשר רבים יעדיפו חברות גדולות וותיקות, המעניקות ביטחון בידיעה שאין צורך "לרדוף אחרי הכסף" במקרה הצורך וכן כאלה הנותנות את כל שירותי הביטוח תחת גג אחד, כמו חברת הפניקס, שמאפשרת גם שקיפות באשר לקביעת המחירים. בנוסף, אםשר להיעזר בסוכנים שיעשו את העבודה בשבילכם, יפנו לחברות עם הנתונים של הרכב ושל הנהג ויבחרו את ההצעה המתאימה והמשתלמת ביותר.
 
מוצרים מומלצים
ביטוח רכב
ביטוח עסק 
חן ביטוח ופיננסים © כל הזכויות שמורות.  ביטוח רכב    ביטוח חובה    ביטוח עסק    ביטוח משאיות    ביטוח דירה   ביטוח מקיף    מאמרים    צור קשר