ביטוח רכב
ביטוח רכב    ביטוח חובה    ביטוח עסק
פריסה ארצית אודותינו ביטוח רכב שרות לקוחות מידע לסוכנים דרושים צור קשר

תתקשרו אליי
קבל הצעת מחיר משתלמת ומיידית

סוג ביטוח
שם
טלפון
מוצרי ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח לרכב - מידע כללי
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג לרכב
ביטוח אופנוע
ביטוח מונית
ביטוח משאיות
ביטוח דירה
ביטוח עסק
ביטוח בריאות
ביטוח חיים
ביטוח משכנתא
מוצרים פנסיונים ופיננסים
ביטוח מנהלים
קרן פנסיה
קופת גמל
קרן השתלמות
ניהול הסדרים פנסיונים
ניהול תיקי השקעות
אודות הכי ביטוח
קבוצת חן ביטוח ופיננסים הינה רשת ביטוח המספקת שרותי ביטוח ללקוחות עסקיים ופרטיים בענפי הביטוח השונים כגון: ביטוח רכב , ביטוח דירה , ביטוח עסק וכל סוגי הביטוח האלמנטרי והפנסיוני. באמצעות הטלפון והאינטרנט וגם באופן ישיר ובאמצעות סוכני ביטוח מורשים בלבד!
התפתחות השוק לכיוון הצרכנות המהירה , החכמה והמכוונת הובילה בסופו של דבר גם את ענף הביטוח לשינוי באופי הצרכנות לצרכנות ישירה חכמה ושקופה , לכן סוכנינו ערוכים לספק פתרונות ביטוח מסורתיים יחד עם שירות ישיר ומהיר לפניות בטלפון ובאינטרנט.


במס' רב של מקרים רכישת פוליסת ביטוח באופן ישיר מול חברת ביטוח ללא שירותו המקצועי של סוכן הביטוח הביאה לירידה ברמת השירות ועליה במספר תלונות הציבור.
המטרה שלנו בהכי ביטוח מקבוצת חן ביטוח הינה: לצעוד קדימה בכל הקשור למתן שירות ישיר, מהיר, נוח ומתקדם , אך יחד עם זאת לשמור על רמה גבוהה של מקצועיות, אחריות, מסירות ונאמנות ללקוח שכה משמעותיים בענף זה.

כל נותני השרותים באמצעות חןביטוח הינם אנשי ביטוח מקצועיים ובעלי נסיון עשיר בתחום בו הם עוסקים.


האני מאמין שלנו בכל הקשור ללקוחות הוא שהלקוח תמיד רוצה לקבל את המוצר הטוב ביותר , אנו מאמינים שזה לגיטימי ומובן מאליו, לכן פיתחנו יכולת לבצע בכל הצעת מחיר בדיקה מקיפה של תעריפים ותנאי ביטוח מול כל חברות הביטוח כך שבכל עסקת ביטוח או חידוש פוליסה קיימת הלקוח שלנו יקבל את הטוב ביותר.
מוצרים מומלצים
ביטוח רכב
ביטוח עסק 
חן ביטוח ופיננסים © כל הזכויות שמורות.  ביטוח רכב    ביטוח חובה    ביטוח עסק    ביטוח משאיות    ביטוח דירה   ביטוח מקיף    מאמרים    צור קשר