ביטוח רכב
ביטוח רכב    ביטוח חובה    ביטוח עסק
פריסה ארצית אודותינו ביטוח רכב שרות לקוחות מידע לסוכנים דרושים צור קשר

תתקשרו אליי
קבל הצעת מחיר משתלמת ומיידית

סוג ביטוח
שם
טלפון
מוצרי ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח לרכב - מידע כללי
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג לרכב
ביטוח אופנוע
ביטוח מונית
ביטוח משאיות
ביטוח דירה
ביטוח עסק
ביטוח בריאות
ביטוח חיים
ביטוח משכנתא
מוצרים פנסיונים ופיננסים
ביטוח מנהלים
קרן פנסיה
קופת גמל
קרן השתלמות
ניהול הסדרים פנסיונים
ניהול תיקי השקעות
ביטוח עסק
לקבלת הצעת מחיר לביטוח עסק (מהמומחים בביטוח עסקים) לחץ כאן
פוליסת ביטוח עסק מורכבת ממספר רב של כיסויים על פי בחירת המבוטח ( בעל עסק ) בכל עסק ישנם סיכונים אחרים אותם יש לכסות. לכן פוליסת עסק מובנת מהכיסויים הנבחרים לכל עסק בפני עצמו. בעת עריכת פוליסה לביטוח עסק דן בעל העסק עם סוכן הביטוח או יועץ סיכונים לגבי הנזקים מהם הוא חושש וצריך לבטח. אנו בחן ביטוח ופיננסים עושים זאת בשיתוף עם בעל העסק. חלק מהכיסויים הניתנים לרכישה הם:
ביטוח מבנה עסק , ביטוח תכולת עסק (מלאי,ציוד,קבועות), ביטוחי אחריות לנזקי צד ג', חבות מעבידים, אבדן רווחים, אחריות מקצועית, אחריות המוצר, ביטוחי כספים (בכספת ובהעברה), ביטוחי סחורות בהעברה, ציוד אלקטרוני, קלקול סחורה, תאונות אישיות, קבלנים, שחזור מסמכים ועוד...

אין ספק כי חשיבותו של סוכן הביטוח או יועץ הסיכונים בפוליסות ביטוח עסק חשובה הן בתכנון ועריכת הפוליסה על פי צרכי העסק והן בשירות הניתן למבוטח תוך כדי תקופת הביטוח במהלך שנת הביטוח , אנו בחן ביטוח ופיננסים פורסים בפני כל בעל עסק את כל האפשרויות , ומגיעים יחד איתו או עם מי שהוסמך על ידו לפוליסה שנתפרה במיוחד עבורו. לאחר השלב בו נקבעים הכיסויים הרצויים מתחיל השלב בו אנו מקבלים הצעות מחברות הביטוח ובוחרים עבור המבוטח את ההצעה הטובה ביותר עבורו מבין כל חברות הביטוח , שיטת עבודה זאת מוכיחה את עצמה גם בחסכון הכלכלי למבוטח וגם בכיסויים הביטוחיים הרחבים שאנו מקבלים מחברות הביטוח.

בניגוד לפוליסת ביטוח רכב וביטוח דירה שהן פוליסות תקניות (החוק קובע לגביהן תנאי מינימום לטובת המבוטחים) פוליס, ביטוח עסק משתנה לפי סוג עסק , הפעילות , רמת הסיכון ומחזור ההכנסות.

ביטוח עסק - אפשרויות תשלום

כרטיס אשראי בתשלומים , הוראת קבע בתשלומים , מזומן , שיקים.
מוצרים משלימים
ביטוח מנהלים
קרן השתלמות
ביטוח רכב




חן ביטוח ופיננסים © כל הזכויות שמורות.  ביטוח רכב    ביטוח חובה    ביטוח עסק    ביטוח משאיות    ביטוח דירה   ביטוח מקיף    מאמרים    צור קשר